Učíme

Naše filozofie


Naším cílem je předat informace tak, abyste je byli schopni ihned aplikovat do vaší firmy nebo pro váš byznys způsobem, aby vám přinesl co nejvíce hodnoty.

Osvědčilo se nám dělat workshopy hodně prakticky a v menších skupinkách, takže každý účastník u nás dostane dostatek péče a prostoru.

Uvedené informace berte jako rozstřel. Pokud máte individuální požadavek, nesedí vám termín nebo máte něco konkrétního, s čím si myslíte, že vám dokážeme pomoct, prostě se ozvěte 💛.

Techniky vedení rozhovorů

Bavíte se s uživateli či zákazníky a zjišťujete, že dozvědět se potřebné informace je vlastně docela oříšek? Někdy lidé mlčí, zaseknou se, začnou mluvit o něčem úplně jiném nebo ani nechápete co vám sdělují. Vést rozhovor správně je věda, kterou vám předáme a vy si pod naším vedením rozhovor osaháte ze všech úhlů.


Uživatelské testování A-Z

Provedeme vás uživatelským testováním od začátku po konec. Sestavíte si vlastní výzkumný design, hypotézy, otázky a testování si odmoderujete a vyhodnotíte výsledky. Povedeme vás a dáme vám na vše detailní zpětnou vazbu. Naučíte se řemeslu, díky kterému poté zvládnete sami validně otestovat jakýkoliv software/web/appku atd.

UX workshopy & konzultace.

💌 ahoj@ok-ux.cz

Napiš nám